Ons team

Deze medewerkers staan voor u klaar

Capital Support team

Meer dan een eeuw historie brengen we mee. Capital Support vindt haar oorsprong in 1899. Al generaties lang stellen cliënten hun vertrouwen in ons. Capital Support staat garant voor deskundig, onafhankelijk advies. Voor helder inzicht, up-to-date rapportages en alle ondersteuning die u nodig heeft.

Integriteit staat hoog in het vaandel. De Nederlandsche Bank heeft Capital Support een vergunning verleend in het kader van de Wet Toezicht Trustkantoren. Zo weet u dat wij aan alle wettelijke eisen voldoen inzake betrouwbaarheid, deskundigheid en bedrijfsvoering.

Raad van Advies

Capital Support krijgt de ondersteuning van een ervaren Raad van Advies. De leden hebben hun sporen verdiend in finance, recht, bedrijfsleven en ondernemerschap. Ze prikkelen, confronteren, inspireren en adviseren ons met een grote passie voor het vak.

Gijs Surie is oprichter van Strategic Positioning, Mergers & Acquisitions (SPMA). Voorheen was Gijs onder meer actief als directeur strategie en planning bij Nedlloyd en als financieel directeur bij Shell. Gijs is sterk in strategische herpositioneringen, vaak leidend tot herstructureringen, fusies en overnames. Daarnaast begeleidt Gijs ondernemers bij buy-ins en buy-outs.

Bob Conijn is of counsel bij Benvalor. Voorheen was Bob partner bij Van Mens en Wisselink en bij Benvalor. Bobs expertise ligt op het terrein van ondernemingsrecht, fusies en overnames en private clients.

Robert van der Meer is emeritus hoogleraar Finance aan de Rijksuniversiteit van Groningen en daarnaast commissaris bij verschillende organisaties. Hij maakte deel uit van de raad van bestuur van Aegon en Fortis/Amev en werkte geruime tijd als financieel directeur bij Shell.

Alex van Bemmel

Alex van Bemmel

070 711 2313

bemmel@capitalsupport.nl

Allard Korthals Altes

Allard Korthals Altes

070 711 2333

korthalsaltes@capitalsupport.nl

Arie Groen

Arie Groen

070 711 2350

groen@capitalsupport.nl

Cynthia van de Velde

Cynthia van de Velde

070 711 2325

cyntvelde@capitalsupport.nl

Dennis Krap

Dennis Krap

070 711 2322

krap@capitalsupport.nl

Fred Eenink

Fred Eenink

070 711 2355

eenink@capitalsupport.nl

Jan Willem Quarles van Ufford

Jan Willem Quarles van Ufford

070 711 2305

quarles@capitalsupport.nl

Johan van de Velde

Johan van de Velde

070 711 2323

velde@capitalsupport.nl

Laurens Kost

Laurens Kost

070 711 2340

kost@capitalsupport.nl

Martin van Baren

Martin van Baren

070 711 2360

baren@capitalsupport.nl

Natasja Weijsenfeld – Flipse

Natasja Weijsenfeld – Flipse

070 711 2334

weijsenfeld@capitalsupport.nl

Pauline Wubben

Pauline Wubben

070 711 2312

wubben@capitalsupport.nl

Peter van Duinen</p>
<h5>Managing Partner</h5>
<p>

Peter van Duinen

Managing Partner

070 711 2311

duinen@capitalsupport.nl

Reinier Teixeira de Mattos

Reinier Teixeira de Mattos

070 711 2306

teixeira@capitalsupport.nl

Simone de Haan

Simone de Haan

070 711 2335

dehaan@capitalsupport.nl

Willem van der Marel</p>
<h5>Partner</h5>
<p>

Willem van der Marel

Partner

070 711 2330

marel@capitalsupport.nl